Αυτοί είναι όλοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Φαρσάλων όπως ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο (ΟΝΟΜΑΤΑ)

Αυτοί είναι όλοι οι υποψήφιοι για τον Δήμο Φαρσάλων όπως ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο (ΟΝΟΜΑΤΑ)

Α) Το συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΑΡΣΑΛΩΝ» και έμβλημα τη λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω τη λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ. Δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.

με υποψήφιο δήμαρχο τον ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β) Το συνδυασμό με το όνομα “Φάρσαλα Ανάπτυξη” και το  έμβλημα του συνδυασμού αποτελείται από πέντε (5) σχήματα μορφής «ν» χρώματος δυο (2) μπλε, δύο (2) πράσινα, ένα (1) γκρι τα οποία συγκλίνουν και σχηματίζουν τα γράμματα Φ και Α, πάνω απ΄ αυτά τα σχήματα υπάρχουν τρία (3) κυκλικά σχήματα χρώματος κίτρινο που σχηματίζουν τον ήλιο και δύο λέξεις «Φάρσαλα» και «Ανάπτυξη» και ένα υδατογράφημα πόλης. Κάτω από το λογότυπο υπάρχει γραμμένη η πρόταση «μαζί χτίζουμε το αύριο» σε κίτρινο χρώμα.

 με υποψήφιο δήμαρχο τον ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ (ΜΑΚΗ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Γ) Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ (Ε.ΔΗ.Π.)» και έμβλημα που συναποτελείται από εικονίδιο του γεωγραφικού χάρτη της επαρχίας Φαρσάλων και την φράση «ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ (Ε.ΔΗ.Π.)», όπως αποτυπώνονται πιο κάτω:

με υποψήφιο  δήμαρχο τον ΤΥΜΠΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δ) Το συνδυασμό με το όνομα «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ», με υποψήφια δήμαρχο την ΙΦΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗE) Το συνδυασμό με το όνομα «Φαρσάλων Όραμα», με υποψήφιο δήμαρχο τoν ΚΑΡΑΧΑΛΙΟ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ (ΑΡΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤ) Το συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» και νόμιμο έμβλημα που απαρτίζεται από το όνομα του συνδυασμού  γραμμένο με μαύρα κεφαλαία γράμματα και στη δεξιά πλευρά του ονόματος τίθενται τρεις καμπύλες γραμμές χρώματος ερυθρού, πράσινου και κίτρινου.

με υποψήφιο δήμαρχο τoν ΕΥΑΓΓΕΛΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Για το συνδυασμό Α)  «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΑΡΣΑΛΩΝ»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΝΙΠΠΕΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΕΝΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΣΙΣΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΣΚΑΡΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΝΤΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  2. ΓΑΚΟΥ ΒΑΪΑ του ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΠΡΕΛΛΑ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΟΥΛΑΡΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  6. ΠΡΕΒΕΛΙΑΝΑΚΗ – ΤΟΡΙΚΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΡΑΖΑΚΙΑ- ΜΑΚΡΗ ΛΟΥΪΖΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  8. ΤΕΡΖΗΔΕΛΛΗ – ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΓΡΙΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ – ΠΑΡΑΓΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΚΟΥΔΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  11. ΜΟΛΟΧΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  14. ΠΑΦΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΤΑΣΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  17. ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  18. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  19. ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ – ΒΑΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Για το συνδυασμό Β)  “Φάρσαλα Ανάπτυξη»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΝΙΠΠΕΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΓΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΥ ΒΑΙΟΥ
  1. ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΥΜΟΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΤΣΕΝΤΖΟΥ ΤΣΙΡΙΜΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟY

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΤΑΣΤΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΝΤΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΚΟΥΚΟΥΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  6. ΜΠΡΟΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ `1
  7. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΪΟΥ
  8. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΤΣΙΚΟΥ ΒΑΙΑ (ΒΑΙΤΣΑ) του ΘΩΜΑ
  3. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ
  4. ΓΙΑΚΟΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  5. ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  6. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΠΡΟΣΜΙΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΒΑΙΑ (ΒΑΝΑ) του ΝΙΚΗΤΑ
  10. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  11. ΛΟΥΚΑ ΑΡΓΥΡΩ (ΗΡΩ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  12. ΜΗΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  13. ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  14. ΜΠΕΛΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  15. ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  16. ΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  18. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΡΙΣΙΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  19. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  20. ΧΑΜΟΡΟΥΣΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΧΑΤΖΗΠΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Για το  συνδυασμό Γ) «ΕΝΩΤΙΚΗ   ΔΗΜΟΤΙΚΗ   ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ (Ε.ΔΗ.Π.)»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΝΙΠΠΕΑ

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΤΟΣΟΓΛΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  2. ΒΑΡΕΛΑ ΘΩΜΑΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΓΚΡΗΤΖΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ)  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΓΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  2. ΤΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΤΣΙΑΜΠΑΛΗ – ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΝΤΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΚΑΝΙΔΟΥ – ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ)  του ΙΣΙΔΩΡΟΥ
  3. ΘΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΜΑΟΥΣΙΔΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  6. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΗΤΑ
  7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ –ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του  ΔΗΜΟΥ
  8. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
  9. ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΓΚΕΒΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΝΙΚΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του  ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  9. ΚΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  10. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ  ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΗΛΙΑ
  11. ΛΕΦΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  12. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  13. ΠΑΣΣΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  14. ΡΙΖΟΥ- ΝΕΓΙΑΝΝΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  15. ΤΡΑΝΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  16. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ
  17. ΤΥΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  18. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ- ΚΑΣΝΑΚΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Για το συνδυασμό Δ) «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΝΙΠΠΕΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (συζ. ΤΣΙΡΙΜΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)
  5. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  6. ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΙΟΥ (συζ. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ)
  7. ΤΣΙΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (συζ. ΠΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  2. ΛΕΛΕΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  3. ΦΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΦΙΛΙΠΠΑ (συζ. ΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ).

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΝΤΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΚΟΜΟΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ
  3. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΙΑ (ΛΙΛΗ) του ΙΩΑΝΝΗ (συζ. ΜΥΛΩΝΑ ΒΑΙΟΥ)
  4. ΖΑΓΓΑΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ  (συζ. ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΘΩΜΑ)
  5. ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  6. ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  8. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  9. ΤΡΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΓΚΕΒΡΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΓΟΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (συζ. ΣΟΥΡΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  5. ΓΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  8. ΚΑΨΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΚΟΥΤΕΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (συζ. ΣΙΣΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)
  11. ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΑΛΕΚΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (συζ. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)
  12. ΝΑΣΤΟΥ ΒΑΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  13. ΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΝΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  15. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  16. ΠΑΣΣΙΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  17. ΡΟΥΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (συζ. ΦΕΓΓΙΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ)
  18. ΣΟΥΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΚΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  19. ΤΣΑΠΡΑΪΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  20. ΤΣΙΩΛΗ ΘΕΑΝΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  21. ΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Για το  συνδυασμό E«Φαρσάλων Όραμα»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΝΙΠΠΕΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΙΑΧΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΚΟΥΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  4. ΚΟΥΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ σύζυγος ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ σύζυγος ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΜΠΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  7. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ σύζυγος ΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ σύζυγος ΚΑΡΑΚΟΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΤΕΡΙΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΦΛΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΝΤΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΗΝΑ
  2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ σύζυγος ΑΓΓΕΛΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  4. ΜΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ σύζυγος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΠΕΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΘΩΜΑ σύζυγος ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  7. ΝΤΟΒΑ ΒΑΙΑ (ΒΑΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  9. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ σύζυγος ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΑΚΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΩΣΗ) του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ σύζυγος ΓΚΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΔΕΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΕΣΕΡΜΠΕΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ σύζυγος ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  7. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  8. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  9. ΚΛΕΤΣΑ ΑΓΑΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ σύζυγος ΓΚΟΜΟΣΙΔΗ ΑΓΓΕΛΗ
  1. ΚΥΖΙΡΙΔΗ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ σύζυγος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΛΕΒΗ ΝΙΚΗ (ΝΙΝΕΤΑ) του ΜΑΤΘΑΙΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΝΑΣΙΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ
  7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ σύζυγος ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΤΣΙΤΖΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΡΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ σύζυγος ΓΑΚΗ ΗΛΙΑ
  10. ΡΟΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ
  12. ΤΑΣΤΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ σύζυγος ΔΕΛΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Για το  συνδυασμό ΣΤ) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΝΙΠΠΕΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΑΛΚΑΝΤΕΡΑ – ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΜΗΤΣΙΚΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΜΟΣΧΟΣ ΠΑΡΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΝΤΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΫΦΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΘΕΟΧΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5.    ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ6.    ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  1. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ
  2. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΤΟΣΙΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΡΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΪΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΠ)ΜΠΕΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΝΕΣΤΟΥΡΗ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΡΗΝΑ (ΕΙΡΗΝΗ) του ΚΙΤΣΟΥ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΑΚΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΛΑΠΑΝΙΔΑ – ΨΑΛΛΙΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ ενόψει των δημοτικών εκλογών της 26ης Μαΐου 2019 τους παρακάτω συνδυασμούς υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων του Δήμου Φαρσάλων της Περιφερειακής Ενότητας Λάρισας (με τη σειρά κατάθεσης και καταχώρησής τους στο οικείο βιβλίο πρωτοκόλλου του Πρωτοδικείου και ακολούθως κατ’ απόλυτη αλφαβητική σειρά):

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΝΙΠΠΕΑ

Α) Το συνδυασμό με το όνομα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Βασιλί

Β) Το συνδυασμό με το όνομα “ΟΜΟΝΟΙΑ” χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Βασιλί

Γ) Το συνδυασμό με το όνομα «ΑΝΑΠΤΥΞΗ» χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Κατοχωρίου

Δ) Το συνδυασμό με το όνομα Η νέα γενιά ΜΠΡΟΣΤΑ με έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Κατοχωρίου

Ε) Το συνδυασμό με το όνομα “Κρήνη ανάπτυξη”, χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Κρήνης

ΣΤ) Το συνδυασμό με το όνομα ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ με έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Μεγάλου Ευύδριου

Ζ) Το συνδυασμό με το όνομα ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ με έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Μεγάλου Ευύδριου.

Η) Το συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ» χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Μεγάλου Ευύδριου.

Θ) Το συνδυασμό με το όνομα «Η ΠΡΟΟΔΟΣ» χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Σταυρού.

Ι) Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΙΤΩΝ» χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Υπέρειας.

ΙΑ) Το συνδυασμό με το όνομα «Ενιπέας»  χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Υπέρειας.

Για το συνδυασμό Α) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΙ

  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΝΤΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΪΑ (ΒΙΚΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΑΝΗ-ΤΖΑΛΑΜΟΥΡΑ ΑΛΕΞΙΑ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ

Για το συνδυασμό Β) “ΟΜΟΝΟΙΑ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΙ

  1. ΜΠΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΠΡΟΣΜΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΣΥΜΨΙΡΗ-ΝΤΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΡΙΖΟΓΛΟΥ ΑΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Για το συνδυασμό Γ) «ΑΝΑΠΤΥΞΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΠΑΜΠΑΛΕΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΠΕΡΙΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΠΕΡΙΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΕΡΙΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Για το συνδυασμό Δ) Η νέα γενιά ΜΠΡΟΣΤΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΖΕΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΩΜΑ
  4. ΜΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΜΠΑΜΠΑΛΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΝΤΟΒΑ ΔΑΦΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Ε) Για το συνδυασμό “Κρήνη ανάπτυξη”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΡΗΝΗΣ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Για το συνδυασμό ΣΤ) ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΕΥΥΔΡΙΟΥ

  1. ΓΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΚΟΥΝΗ-ΚΑΡΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΖΗΤΟΥΝΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

Για το συνδυασμό Ζ) ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΕΥΥΔΡΙΟΥ

  1. ΑΤΟΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ
  3. ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  4. ΚΟΥΚΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ
  5. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  6. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Για το συνδυασμό Η) «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»   

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΕΥΥΔΡΙΟΥ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΑΣΤΑΡΑ-ΓΚΙΚΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ  του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ

 Για το συνδυασμό Θ) «Η ΠΡΟΟΔΟΣ» 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

  1. ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ-ΝΤΟΥΣΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΤΡΥΦΩΝΑ
  2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΣΤΑΪΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΤΑΣΤΕΜΕΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΤΑΣΤΕΜΕΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  6. ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Για το συνδυασμό Ι) «ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΥΠΕΡΕΙΑΣ

  1. ΔΗΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  3. ΜΠΕΚΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΠΑΠΠΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΣΚΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Για το συνδυασμό ΙΑ) «Ενιπέας»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΥΠΕΡΕΙΑΣ

  1. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  2. ΚΛΙΑΦΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΛΙΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΛΑΜΠΟΝΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΝΤΑΡΑΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ

Α) Το συνδυασμό με το όνομα «ΝΑΡΘΑΚΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ» χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Ναρθακίου.

Β) Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ» χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Ναρθακίου.

Για το συνδυασμό Α) «ΝΑΡΘΑΚΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ» 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ

  1. ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΟΚΚΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΛΕΛΕΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΣΑΜΨΩΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΣΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ

Για το συνδυασμό Β) «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ»   

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ

  • ΒΑΡΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • ΛΙΑΓΓΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • ΛΙΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  • ΤΡΑΚΑ-ΛΙΑΓΓΑ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  • ΤΣΙΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΝΤΑ

Α) Το συνδυασμό με το όνομα ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Βαμβακούς.

Β) Το συνδυασμό με το όνομα ΔYNAMIKH ANANEΩΣH χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Βαμβακούς .

Γ) Το συνδυασμό με το όνομα «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ»  χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Ερέτριας.

Δ) Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΩΜΕΝΗ ΕΡΕΤΡΙΑ» χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Ερέτριας.

Ε) Το συνδυασμό με το όνομα «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (Α.ΔΗ.Κ)» χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Σιτοχώρου.

ΣΤ) Το συνδυασμό με το όνομα “Σιτόχωρο ξανά” χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Σιτοχώρου.

Ζ) Το συνδυασμό με το όνομα “ΠΟΛΥΔΑΜΑΝΤΑΣ” χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Σκοτούσσας.

Η) Το συνδυασμό με το όνομα ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΑΝΑ με έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Σκοτούσσας.

Θ) Το συνδυασμό με το όνομα «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΧΑΛΚΙΑΔΩΝ» ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ, της κοινότητας Χαλκιάδων.

Για το συνδυασμό Α)  ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΙΟΥ
  2. ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  4. ΜΟΡΦΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΤΖΙΛΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

Για το συνδυασμό Β) ΔYNAMIKH ANANEΩΣH

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ

  1. ΔPOΣOY IΩANNA TOY KΩNΣTANTINOY
  2. KAΛOΠHTA NIKHΔΩPA TOY KΩNΣTANTINOY
  3. KOKKINOΣ ΓEΩPΓIOΣ TOY ΔHMHTPIOY
  4. NTIKA ΓEΩPΓIA TOY IΩANNH
  5. ΞYNOΓAΛAΣ BAΣIΛEIOΣ TOY KΩNΣTANTINOY
  6. ΦOYTZOΠOYΛOΣ ΘΩMAΣ TOY ΓEΩPΓIOY

Για το συνδυασμό Γ) «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

1) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2) ΚΑΛΟΠHΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ

3) ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4) ΜΠΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Για το συνδυασμό Δ)  «ΕΝΩΜΕΝΗ ΕΡΕΤΡΙΑ»    

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

  1. ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  5. ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Για το συνδυασμό Ε) «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (Α.ΔΗ.Κ)» 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΤΟΧΩΡΟΥ

  1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΟΤΡΩΝΗ ΕΛΕΟΥΣΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ του  ΑΧΙΛΛΕΑ
  3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ- ΜΑΛΙΑΧΟΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΜΠΟΛΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΟΡΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΙΟΥ

Για το συνδυασμό ΣΤ)  “Σιτόχωρο ξανά”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΤΟΧΩΡΟΥ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  4. ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΠΟΥΛΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Για το συνδυασμό Ζ) “ΠΟΛΥΔΑΜΑΝΤΑΣ”

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΜΑΝΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΜΑΟΥΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Για το συνδυασμό Η) ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΑΝΑ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΙΟΥ
  2. ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΠΡΙΣΙΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ
  5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  6. ΤΟΥΡΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

Για το συνδυασμό Θ) «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΧΑΛΚΙΑΔΩΝ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΛΚΙΑΔΩΝ

  1. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ
  2. ΚΑΤΣΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΜΑΞΙΜΙΑΔΗ-ΤΣΙΟΥΡΒΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΡΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

Α) Το συνδυασμό με το όνομα “Φάρσαλα Ανάπτυξη”, και το  έμβλημα του συνδυασμού αποτελείται από πέντε (5) σχήματα μορφής «ν» χρώματος δυο (2) μπλε, δύο (2) πράσινα, ένα (1) γκρι τα οποία συγκλίνουν και σχηματίζουν τα γράμματα Φ και Α, πάνω απ΄ αυτά τα σχήματα υπάρχουν τρία (3) κυκλικά σχήματα χρώματος κίτρινο που σχηματίζουν τον ήλιο και δύο λέξεις «Φάρσαλα» και «Ανάπτυξη» και ένα υδατογράφημα πόλης. Κάτω από το λογότυπο υπάρχει γραμμένη η πρόταση «μαζί χτίζουμε το αύριο» σε κίτρινο χρώμα, της κοινότητας Φαρσάλων.

Β) Το συνδυασμό με το όνομα «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ», χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Φαρσάλων.

Γ) Το συνδυασμό με το όνομα «Φαρσάλων Όραμα» χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Φαρσάλων.

Δ) Το συνδυασμό με το όνομα << ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΒΡΥΣΙΩΝ >>

   χωρίς έμβλημα συνδυασμού, της κοινότητας Βρυσιών.

Για το συνδυασμό Α) “Φάρσαλα Ανάπτυξη”  

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΑΡΑΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΤΣΩΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΛΟΥΚΟΥΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  7. ΜΑΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  9. ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΠΡΕΚΑΤΕ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Για το συνδυασμό Β) «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  

  1. ΓΡΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
  3. ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  4. ΚΟΛΟΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΜΠΑΪΡΑΜΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (συζ. ΣΟΦΟΚΛΗ ΣΟΦΟΚΛΗ)

Για το συνδυασμό Γ) «Φαρσάλων Όραμα»  

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

  1. ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  2. ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΛΕΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΒΑΪΟΥ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΡΟΦΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Για το συνδυασμό Δ) << ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΒΡΥΣΙΩΝ >>   

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΥΣΙΩΝ

  • ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  • ΜΠΑΛΝΤΟΥΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΙΟΥ
  • ΜΠΕΡΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • ΜΠΥΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΙΟΥ

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ ενόψει των δημοτικών εκλογών της 26ης Μαΐου 2019 τους παρακάτω υποψηφίους προέδρους των κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό έως τριακοσίων (300) κατοίκων του Δήμου Φαρσάλων της Περιφερειακής Ενότητας Λάρισας (με τη σειρά κατάθεσης και καταχώρησής τους στο οικείο βιβλίο πρωτοκόλλου του Πρωτοδικείου και ακολούθως κατ’ απόλυτη αλφαβητική σειρά):

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ Π

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΝΙΠΠΕΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΓΡΙΒΑΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΖΑΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  3. ΘΛΙΒΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  4. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΓΚΙΤΣΑΣ ΒΑΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  2. ΚΑΣΚΑΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΝΤΑΦΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  2. ΧΟΛΕΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΛΟΦΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  2. ΜΠΟΥΛΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΡΕΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΣΤΑΦΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΨΑΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΠΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΤΣΟΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΤΣΟΥΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΝΤΑ

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΣΟΛΟΦΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΡΣΑΜΗ
  2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΠΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΓΚΟΥΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΝΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΙΔΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΑΛΙΑΧΩΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΔΑΜΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
  2. ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΕΥΜΑΤΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΨΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  3. ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Κρίθηκε, αποφασίστηκε και δημοσιεύτηκε στη Λάρισα, σε δημόσια συνεδρίαση στις 11 Μαΐου 2019.

Μοιραστείτε το άρθρο του Πρώτου τύπου.

Σχετικές δημοσιεύσεις